> KM pagepro 1490MF

1600f

4 w 1: Druk, kopiowanie, skanowanie, fax
Prędkość druku: Do 20 ppm
Emulacja drukarki: GDI
Interfejs: USB2.0 (opcja LAN- WI-FI)
KM pagepro 1490mf jest doskonałym sprzętem do niewielkiego biura. Lekkie i prawie bezgłośne urządzenie posiada wszystkie funkcje potrzebne do wykonywania podstawowych prac biurowych: drukuje, kopiuje, skanuje i faksuje. Kompaktowe wymiary (39 x 45 x 41 cm) oraz niewielki ciężar (tylko 13 kg) sprawiają, że można je mieć w zasięgu ręki, na własnym biurku. Jednocześnie, drukarkę KM 1490mf można wyposażyć w opcjonalną kartę sieciową Wi-Fi USB - moduł pozwalający na bezprzewodowe udostępnianie jej w sieci i drukowanie z dowolnego miejsca, np. z innej części domu bez konieczności powrotu do gabinetu. Dla użytkowników 1490mf dostępne jest również takie rozwiązanie, jak zaawansowana obsługa nośników USB, umożliwiająca drukowanie z pamięci USB oraz skanowanie i faksowanie na USB.
 

Pagepro pracuje przede wszystkim w trybie czarno - białym. Dodatkowa funkcja skanowania w kolorze umożliwia jednak skanowanie, a następnie wysyłanie pocztą elektroniczną kolorowych broszur, artykułów, prezentacji i innych dokumentów. Dzięki wysokiej jakości wydruków i pracy z szybkością 16 stron na minutę, znakomicie nadaje się do obsługi korespondencji. Interesującą funkcją jest drukowanie w trybie n-up, czyli możliwość umieszczenia do 16 stron na jednym arkuszu. O elastyczności urządzenia świadczą takie opcje kopiowania, jak imponujący zakres powiększania / pomniejszania (25-400%) oraz kopiowanie 2 w 1 i 4 w 1 lub w trybie plakatowym 1 do 4 i 1 do 9. Dużą wydajność faksu gwarantuje natomiast pamięć o pojemności 8MB, w której można zapisać do 500 stron.

 

Dla wygody użytkowników, producent wyposażył KM pagrpro 1490mf w zintegrowany automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy. W trosce o niskie koszty eksploatacji, stworzył natomiast tryb oszczędności tonera Eco, służący do drukowania dokumentów na użytek wewnętrzny i wersji roboczych, który obniża jego zużycie nawet o 40%.

 

Urządzenie obsługuje papier o formatach A5 i A4 oraz gramaturze
52 - 162 g/m2. Precyzyjny dobór mediów do drukowania i kopiowania to gwarancja osiągnięcia wysokiej jakości kopii, dlatego zalecamy korzystanie z szerokiej oferty papierów Konica Minolta. Wśród nich znajdują się m.in. papiery biurowe Konica Minolta, papiery specjalne (w tym Color Copy - do druku kolorowego, IQ Color - papiery kolorowe, papiery ozdobne), jak również etykiety i koperty.