> PagePro 1350W

pagepro 1350w

Prędkość druku A4: Do 20 str./min. w czerni
Emulacja drukarki: GDI
Interfejsy: Port równoległy, USB1.1

Drukarka PagePro 1350W jest prostym w obsłudze, tanim i niezawodnym rozwiązaniem drukującym dla użytkowników , którzy potrzebują sprawnie drukować duże ilości profesjonalnych dokumentów biznesowych.

Profesjonalizm
Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi przy prędkości 20 str./min. umożliwia łatwe i wygodne drukowanie notatek, listów, raportów i prezentacji w profesjonalnej jakości.

Niskie koszty
Drukarka PagePro 1350W oferuje znacznie więcej, niż tylko atrakcyjna cena zakupu. Wysokowydajne tonery i możliwość drukowania na zwykłym papierze, sprawiają, że posiadanie drukarki PagePro 1350W jest dobrą inwestycją przy codziennym użytkowaniu.

Łatwa obsługa
PagePro 1350W została zaprojektowana dla użytkowników nie posiadających umiejętności technicznych. Otrzymała ona certyfikat WHQL, wydany przez Microsoft o spełnianiu standardów zgodności z systemami operacyjnymi Windows, zapewniając spokój na przyszłość.

Przyjemność posiadania
Drukarka PagePro 1350W jest dopracowana w szczegółach. Wyjmowane tace na papier pozwalają zmniejszyć ilość zajmowanego na biurku miejsca.

Interfejsy
PagePro 1350W standardowo posiada złącze równoległe oraz port USB a dodatkowo może zostać wyposażona również w zewnętrzny serwer druku. Ten ostatni sprawia, że drukarka jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla małych grup roboczych.

Łatwa instalacja
Drukarka PagePro 1350W została zaprojektowana dla użytkowników nie posiadających umiejętności technicznych. Jest wyposażona w zrozumiały i czytelny sterownik drukarki i instrukcję instalacji.

Szybkość druku
PagePro 1350W drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, dostarczając pierwszy wydruk już po 13 sekundach.