> PagePro 1350E

pagepro 1350e

Prędkość druku A4: Do 20 str./min. w czerni
Emulacja drukarki: PCL
Interfejsy: Port równoległy, USB2.0

Efektywna
Dzięki emulacji standardu PCL® 6, dla korporacji i przedsiębiorstw używających różnorodnych aplikacji biznesowych, drukarka PagePro 1350E będzie bezkonkurencyjnym wyborem.

Moc
Wspaniała moc pochodzi również od procesora 200 MHz złączonego z pamięcią 16 MB. Zapewnia to szybkie przetwarzanie stron – zwłaszcza złożonych dokumentów – i znacznie przyspiesza każde zadanie drukowania. Mocna konstrukcja i technologia Konica Minolta oferują wyjątkową niezawodność.

Jakość, na której możesz polegać
Drukując 20 stron na minutę, drukarka PagePro 1350E posiada prędkość wymaganą do szybkiego i wydajnego drukowania listów, raportów, notatek, prezentacji i innych materiałów. A dzięki rozdzielczości drukowania 1200 x 1200 dokumenty są dokładne, wyraźne i profesjonalne.

Oszczędna
Drukarka PagePro 1350E jest łatwa w obsłudze i tania w eksploatacji, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Dzięki wysokowydajnemu pojemnikowi z tonerem, ograniczającemu konieczność wymiany, PagePro 1350E jest niskokosztowym rozwiązaniem do codziennego użytku. Gdy chodzi o drukarkę laserową dla środowisk profesjonalnych, kilka podstawowych cech jest najważniejszych: zgodność, niezawodność, prędkość, łatwość obsługi i wysoka jakość drukowania. Drukarka PagePro 1350E posiada je wszystkie w jednym, kompaktowym i wytrzymałym urządzeniu.

Prędkość drukowania
PagePro 1350E drukuje z prędkością do 20 str./min., dostarczając pierwszy wydruk po zaledwie 13 sekundach!

Opcjonalna sieć
Po wyposażeniu w opcjonalny, zewnętrzny serwer druku, PagePro 1350E może być współdzielona z resztą biura.

Twój partner w drukowaniu
Pracując u Twego boku na Twoim biurku, PagePro 1350E zapewnia Ci wygodę, prywatność i profesjonalizm w zasięgu ręki.

Łatwa w obsłudze
PagePro 1350E jest gotowa do pracy po wyjęciu z pudełka, tonery są łatwe do wymiany, a jej solidna konstrukcja oznacza praktycznie brak konieczności konserwacji.